Ratų montavimas ir balansavimas

R2L autoservise greitai ir profesionaliai sumontuosime padangas ir subalansuosime ratus bei atliksime ratų geometrijos sureguliavimą.

Ratų montavimas
Ratų montavimo metu, praėjusio sezono padangos nuimamos nuo diskų ir užmontuojamos prasidedančio sezono padangos. Jeigu padangų nuo diskų praeitą sezoną nenuėmėte, o keitėte su visu disku, padangų montuoti nebereikia, bet reikės subalansuoti.

Ratų balansavimas
Ratų balansavimas vyksta prie kiekvieno rato pritaisant (priklijuojant ar prikalant) svarelius, kurie užtikrina rato svorio balansą. Ratų balansavimas svarbus, kad automobilio ratai nemuštų, nevibruotų važiuojant didesniu greičiu.

Ratų geometrijos sureguliavimas (suvedimas)
Ratų geometrijos sureguliavimas turėtų būti atliekamas pakeitus tam tikras priekinės pakabos dalis, bet ne rečiau kaip kartą į metus. Jis atliekamas derinant tris pagrindinius parametrus – ratų išvirtimą, ratų suvedimą, ir taip vadinamą kasterį (posūkio piršto išilginį pasvirimo kampą) su specialia įranga. Tai dažniausiai nėra būtina paslauga keičiant padangas, tačiau netinkamai sureguliuota ratų geometrija gali pagreitinti padangų susidėvėjimą, automobilis gali būti nestabilus tiesiame kelyje ir posūkiuose.