Patikra prieš pirkimą

 

Norėdami užtikrinti, kad mūsų klientai žinotų realią savo perkamo automobilio būklę, mes sukūrėme paslaugą – automobilio patikra prieš pirkimą.

Nuodugniai patikrinę perkamą automobilį mes Jus informuosime ne tik apie dabartinę automobilio būklę bet ir, ar automobilis buvo daužtas, ar neturi kokių nors užslėptų problemų bei kokių investicijų gali prireikti artimiausioje ateityje.

Į patikrą įeina:
1. Automobilio dažų sluoksnio storio patikra, ypač atkreipiant dėmesį į statramsčius, lonžeronus ir kitas nešančiąsias automobilio kėbulo dalis. Jei dažų sluoksnis gerokai storesnis, nei nustatytas gamintojo, reiškia automobilio kėbulas toje vietoje buvo pažeistas;

2. Atidarius variklio dangtį: apžiūrimas variklis, dalis pavarų dėžės, kiti įrengimai. Įvertinamas, tepalo, kitų skysčių pratekėjimai, vamzdžių, šlangų susidėvėjimo lygis;

3. Pakėlus automobilį keltuvu: įvertinamas automobilio stovis iš apačios, t. y. pakaba, pavarų dėžė, tepalo ar kitų skysčių nutekėjimai, stabdžių vamzdelių ir šlangelių stovis, kėbulo, posparnių, sparnų koroziniai pažeidimai. Taip pat patikrinami ratų guoliai, amortizatorių ir stabdžių kaladėlių, vairo kolonėlės, bei padangų stovis. Patikrinamas ir duslintuvo bei dujų išmetimo sistemos sujungimų sandarumas bei įvertinami dujų sistemos koroziniai pažeidimai.

4. Prijungiamas diagnostiko įrenginys, kuriuo patikrinamas automobilio sistemų stovis, įvertinus fiksuotų klaidų sistemose skaičių ir sudėtingumą. Jei klaidų nėra, sistemos yra gerame stovyje. Gali būti patikrinamas ir kuro purkštukų ar turbinos stovis.

5. Atskiru pageidavimu automobilis papildomai gali būti patikrinamas važiuojant. Važiuojant automobiliu įvertinamas automobilio pakabos darbas, t. y. amortizatorių atramos, šarnyrai, traukių antgaliai, vienodų kampinių greičių šarnyrai (granatos), bei nustatomi automobilio ratų geometrijos grubūs neatitikimai (vairo padėtis, „traukimas“ į šoną). Kai kuriais atvejais nustatomi ir kėbulo geometrijos pažeidimai (švilpimas per langus ar durų suleidimus su kėbulu).

6. Visi surasti automobilio pažeidimai ar neatitikimai normoms yra surašomi ant patikros lapo, kuris yra įteikiamas Jums. Mūsų meistrai paaiškins Jums šiuos gedimus ir nurodys potencialią pažeidimų pašalinimo kainą.

Ši paslauga rekomenduojama pirkėjams, norintiems sužinoti perkamo automobilio realią būklę, ir pardavėjams, norintiems užtikrinti savo pirkėją dėl automobilio būklės.