Jūsų saugumas svarbiausia

Mes rūpinamės Jūsų saugumu
Atsižvelgdami į kilusias grėsmes mes ėmėmės veiksmų, kad būtų užtikrintas visų mūsų klientų saugumas:

Stengiamės reguliuoti srautą
Stengiamės vienu metu priėmime aptarnauti po vieną klientą. Todėl prašome klientų atvykus paskambinti į priėmimą, kad galėtume Jus pakviesti į vidų po vieną.
Šiuo metu paprašysime net ir esant trumpiems remonto darbams serviso patalpose remonto pabaigos nelaukti. Pabaigus taisyti automobilį mes Jus iš karto informuosime telefonu.
Dėl Jūsų ir mūsų saugumo klientams stebėti automobilio remontą draudžiama.

Ribojame kontakto kiekį
Atsižvelgdami į rekomendacijas mažiname kontakto su žmonėmis kiekį iki minimumo. Todėl visą būtiną informaciją automobilio remonto paraiškai stengsimės sužinoti telefonu, kad Jums atvykus tereikėtų ją peržiūrėti, pasirašyti ir palikti automobilį remontui.
Visus remonto darbus ir kainas derinsime su Jumis telefonu arba el. paštu.
Nuo šiol už paslaugas galėsite atsiskaityti ne tik grynais arba kortele, bet ir banko pavedimu. Tik informuokite mūsų Meistrą-priėmėją, kad norite atsiskaityti banko pavedimu, ir jis Jums persiųs mūsų rekvizitus. Juos taip pat galite rasti čia. Perspėjame, kad mokėjimą atlikti reikia prieš atsiimant automobilį.
Taip pat, vardan Jūsų ir mūsų saugumo klientų aptarnavimo zona buvo atskirta stiklo pertvara.

Dezinfekcija
Jums pageidaujant, prieš grąžindami Jums automobilį, galime dezinfekuoti vairą, pavarų svirtį, durų rankenėles ir kitus Jūsų pageidaujamus paviršius. Tik pažymėkite savo pageidavimą automobilio remonto paraiškoje arba pasakykite Meistrui-priėmėjui telefonu.
Mes reguliariai dezinfekuojame patalpas, dirbdami naudojame apsaugines pirštines.

Mes imamės visų priemonių, kad užtikrintume saugų mūsų klientų aptarnavimą ir aukščiausią aptarnavimo ir automobilio remonto kokybę.